KONST / Litografier / Grafiskt blad 12433357
nr 1243 3357
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Grafiskt blad, Marc Chagall (1887-1985), Frankrike (efter). Ur XX siecle. Motivet: 31x24 cm
Kondition: osignerad, ej numrerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:15:26
20/3 22:39:47
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall